Bol’ca Futbol’a bu hafta Ender Alkan konuk oldu

D Smart’ta yayınlanan Bol’ca Futbol’a bu hafta Ustalık Direktör Ender Alkan konuk oldu.

Beceri Direktör Ender Parafin, D Smart’ta yayınlanan Bol’ca Futbol’un konuğu oldu. Spor Ayak Süper Lig’in 8. haftasında esbak akşam oynanan ve golsüz berabere sona aziz Beşiktaş – Fenerbahçe derbisini değerlendiren Parafin, “Alelhusus Jorge Jesus’tan beklentim yüksekti. Maçı domine etmesini bekliyordum. Ali Koç evvel özellikle Jesus’la başlasaydı, 3 sezondur şampiyon Fenerbahçe olurdu. Bu sene bökelik olmasa bile Jesus ayrıntılı vadeli bitmeme edilmeli. Tamlık tıpkı büyük bando hocası. Valencia çokça mücadele etti amma ona bindi veren olmadı. İrfan Can beklentilerin altında kaldı. Dele Alli temposu haddinden fazla düşük, elan amade olmadığı belli. Dele Alli hareketli olmadığı için bando keyfiyet üretmekte zorlanıyor. Beşiktaş’ta Valerien Ismael bir devreyi boşa geçirdi ve maçın sonunu bekledi. Oyunu daha çok forse etmesi gerekirdi” dedi.

Ender Alkan, yargıcı Yanardağ Bayarslan ile ait kendisine da, “İyi aynı maç çıkardı. Derbileri sorunsuz kişiselleştirmek zordur. sık sık düdük çalarak tempoyu düşürmek gibi hataları oldu. Ama iki tarafa üstelik tıpkısı faulleri çaldı” diyerek konuştu.

Teknik Direktör Ender Parafin, bu zaman şampiyonluk yarışının pres geçeceğini belirterek, ” Başakşehir, Adana Demirspor ve Konyaspor kabilinden takımlar üstelik yarışın ortamında olacaktır. Şampiyonu hemen derbiler değil ense sıralardaki takımların aralarında oynayacağı maçlar belirleyecek. Benim favorim seçkin şeye karşın Fenerbahçe” ifadelerini kullandı. – İSTANBUL

Share: