Bilecik haberi… Bilecik Şehremaneti Başkan V. Subaşı’ndan Muhtarlar Gününe Hususi Tebrik Kartı

Bilecik Şehremaneti Komutan Vekili Ferişte Cıda Subaşı, 19 Ekim Muhtarlar Günü zımnında düzenlediği kahvaltı organizasyonunda Bilecik mahalle ve köy muhtarları ile tıpkısı araya geldi.

Bilecik Belediyesi Yer Park Yeri tesislerinde muhtarlar için kahvaltı organizasyonu düzenlendi.

Komutan V. Ferişte Cıda Subaşı marifetiyle düzenlenen organizasyona mahalle ve köy muhtarları geniş ortaklık sağladı.

Organizasyona, Cumhuriyet El Partisi İl Başkanı Mehmet Takatli Yaşar, Dalan İlçe Başkanı Berna Pamukcu, Başkan Yardımcısı Hüseyin Şans, şehremaneti divan üyeleri Selami Tine, Ahmet Korkmaz ve Soner Marifet bile ortaklık sağladı.

Başkan V. Subaşı, 19 Ilk Teşrin Muhtarlar haset dolayısıyla muhtarları bir tane yegâne kutlama etti. Subaşı, “Evcil yönetimlerin şişman destekçileri, vatandaşlarımıza ulaşmamızda bizlere havari olan bilcümle muhtarlarımızın, Muhtarlar Günü’nü şimdiden kutluyorum” dedi.

“YAP ÇÖPE AT ANLAYIŞINA KARŞIYIZ, AMACIMIZ ATIL BIRAKILMIŞ TESİSLERİ CANLANDIRMAK”

Yenilenerek tekrar hizmete açılan Vadi Park Yeri Tesisleri karşı birlikte muhtarları bilgilendiren Ferişte Mızrak Subaşı, “Yap çöpe at anlayışına tamamen karşıyız. Burada elimizde namuslu benzeri yapı var. Fakat kullanamadıktan sonradan bura hemşehrilerimizin vergilerinin çöpe gitmesi demektir. Beton rekzetmek olağan fakat betona ruh tavlandırmak zordur. Bizim bile burada amacımız ruhu olan tesisler kurmak, varsa elimizdekileri canlandırmaktır. Etkisiz halde duran bu tesisi özenle tadile ettik. Ortaya çok domuzuna ayrımsız dirim alanı çıkarttık. Hemşehrilerimizi bu adamakıllı tesiste sevinçli anlar geçirmeleri için davet ediyoruz” diyerek konuştu.

Başkan Vekili Subaşı’ndan sonraları söz düz muhtarlar, Bilecik Belediyesi ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi ortaklığında çiftçilere dağıtılan fidelerden kontekst çok mutlu olduklarını ve projenin devamını beklediklerini dile getirdiler.

Yapılanma, toplu yadigâr fotoğrafı çekimi ile sona erdi.

Share: