Batmanlı Yurttaş: İnsanlar Çocuklarına Okul Harçlığı Veremiyor. Kim Üç Bala Okutabilir

CHP Eş Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka, Batman’da vatandaşlarla ayrımsız araya geldi. Benzeri yurttaş, “İnsanlar şu anda çocuklarına okul harçlığı veremiyorlar. Benzeri simit 5 lira. Bunu siz görmüyor musunuz? Ki üç parça yavru okutabilir? Çocuklarına 5’er teklik verse bir simit mi araç? Tıpkı düğürcük yese ölür. Bunun beyni elbette çalışacak” diye konuştu.

Aylin Nazlıaka, zaman Batman’da esnafın ve vatandaşların sorunlarını dinledi. Bire Bir giysi mağazasında etkin vatandaş, “Bu misil olacak diyelim” dedi. Nazlıaka ise “Olduracağız bilcümle beraber” yanıtını verdi.

Tıpkısı apayrı yurttaş ise “İnsanlar şu anda çocuklarına ekol harçlığı veremiyorlar. Bir simit 5 liralık. Bunu siz görmüyor musunuz? Ki üç çıngı çocuk okutabilir? Çocuklarına 5’er teklik verse ayrımsız simit mi eşya? Benzeri simit yese ölür. Bunun beyni elbette çalışacak? Ki verebilir? Veremezler” diye konuştu. Vatandaş, “Cumhuriyet Altını Halk Partisi namına ego dahi çıktı destekliyorum. Ben de çıktı arkasındayım. Bütün beraberiz. Hep beraber zafere gideceğiz” dedi.

Share: