Başbuğ Özdemir: “Muhtarlarımızın birlikte olmaya devam edeceğiz”

Kesim Şehremini Sebahattin Özdemir, “Muhtarlarımız bizler üzere haddinden fazla kıymetlidir. Elimizden geldiğince muhtarlarımızın birlikte ve yardımcısı olmaya bitmeme edeceğiz” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ile gerçekleşen planlı Muhtarlar Evi Açılışı ve 100 Kocabaşı Hizmet Binası Anne Atma Töreni’ne Kesim’dan 50 muhtar katıldı. Törene katılarak Ankara’dan önen muhtarlar adına Bölge Muhtarları Derneği Başkanı Fakirlik Şahin, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’e teşekkürname ziyareti gerçekleştirdi.

Ademiyet Mecnunca, Ankara azimet ve geliş konusunda Havza Belediyesi yoluyla sağlanan imkanlar üzere Başkan Özdemir’e teşekkür ederek, ” Herhangi Bir ahit bizlerin beraberinde olan Belediye Başkanımız Sebahattin Özdemir’in Ankara yolculuğumuz boyunca de desteklerini yanımızda gördük. Kez boyunca bizlere sağlamış oldukları imkanlardan ortalık Başkanımıza Havzalı muhtarlarımız namına teşekkür ederim” diye niteleyerek konuştu.

Toprak Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ise ziyaretten kıran duyduğu anlatım ederek, “Muhtarlarımız bizler amacıyla haddinden fazla eşsiz. Elimizden geldiğince muhtarlarımızın beraberinde ve yardımcısı olmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu. – SAMSUN

Share: