Başbuğ Aydınlık, Kars 36 Spor’u bıraktı

Kars 36 Spor Pakt Başkanı Erkan Entelektüel, kulüp başkanlığından incizap etti.

9 Nisan 2021 tarihinden itibaren yürüttüğü pakt başkanlığından ayrıldığını anlatım eden Erkan Görgülü, “Güzeşte süre içerisinde yalnızlaştırılıp takımı zor durumda tasarruf etmek için muktezi desteği geçtim, bilakis önümüze kol ihdas çabaları ile karşılaştım” dedi.

Erkan Aydın, konuyla ilgili namına yaptığı açıklamada, “Göreve gelirken kendime şu sözü verdim, bütün hırsımı enerjimi bu takıma vereceğime kortej verdim. Sabık antlaşma içre elimden geldiğince icap maddi gerekse manevi hep gönül ve arzum ile yerine getirmeye çalıştım. Esasta tekmil kamuoyunun bildiği laf vardır. Futbol kulüplerinin ayakta kalabilmesi üzere, topyekün birleşmenin kaçınılmaz olduğu gerçeğidir. Bu laf ile ait kulübün cins sahipleri Harbiler36 taraftar gurubuna bu zamana büyüklüğünde gerek şahsıma icap yönetimime verdikleri destek için teşekkür ediyorum” dedi.

“Cantürk Alagöz büyüklüğünde olamadılar”

Karslıyım diyen bir nice işadamının konu Kars 36 Spor’a bindi olunca seslerinin çıkmadığının altını çizen Vazıh, “Geçen mevsim mızıka sponsorumuz olan ayrımsız zamanda Iğdır Spor FK Pakt Başkanı can dostum, abim Cantürk Alagöz beyefendiye vermiş olduğu lüzum maddi gerekse manevi desteklerinden etraf şükranlarımı sunuyorum. Karslıyım diye niteleyerek geçinenler, Koyun Bakışlı gecelerinde kabile gösterenler, Kars 36 Spor’a destek dediğimizde sesleri çıkmadı. Karslıyım demekle Karslı olunmuyor. Bunu köşe oldu amma aynı yol daha anlamış oldum” diye niteleyerek konuştu. – KARS

Share: