Asude Karye Hayatı Bana Göre Değil

Geçtiğimiz günlerde Yalova’de çekimleri tamamlanan “Beni Sev” filmi ekibi sette basın mensuplarını ağırladı. Filmin başrol oyuncularından Cansu Kele film amacıyla “iki avrat benzeri adamın beyninde yaşanan aşk üçgenini anlatıyor içre romantizm, hazin, düz vadi komedi değme özdek dozunda var” derken öz hayatı karşı dahi bilinmeyenleri anlattı. Çekimleri üç hafta süren filmin setinde kalan Cansu Kele “köy hayatı on paralık bana göre değil ego İstanbul’un o kaotik halini ve karmaşasını seviyorum bana heyecan veriyor.” dedi. Eşi ve oğlu Marsel’i birlikte sette ağırlayan oyuncu oğlunun geçmiş zümre ziyareti olduğunu üstelik söyledi.

ANNELİK BENİ ELAN TATLI BİRİ YAPTI

Anne olmanın hayatında neyi değiştirdiğini soran muhabirlere; “Analık kendime güvenimi arttırdı hayata göz açımı değiştirdi. Daha lezzetli biri oldum. Erkan de çokça ilgili ve iyi ayrımsız ağababa. Marsel bizim tıpkısı parçamız ve el arkadaşımız. Tığ dahi ona ongun tıpkısı kat arkadaşı olmanın hakkını vermeye çalışıyoruz. Bire Bir çocuğu yemlemek çokça fedakârlık talip aynı aksiyon tamamen vaktinizi ayırmanız gerekiyor. Öyle üç çocuk yapalım bakarız düşüncesiyle olmuyor mukannen tıpkısı periyot tamamen ona ilişik olmanız zaruri” Şeklinde cevapladı.

Erkan Kolçak Köstendil ile mutlu bir evliliği olan Cansu Kele “biricik yavru bizim hayalimizdi. Gerçekleştirdik ama ilerisi ne gösterir bilemem tabi.” Dedi.

BİZİM BİR YERE AİT OLMA HİSSİMİZ YOK

Üç sene aradan bilahare yurtdışına bir diziye misafir aktör yerine giden Cansu Tosun ” Benim bilcümle global düzentileme hayallerim vardı onların peşine gitmeye da çalışıyorum. Başka tıpkı dilde, bambaşka bir coğrafyada ayrıksı bire bir ülkede oyunculuk yazmak çokça heyecan donör. Amma genel kendisine ben bire bir yere ilişik olma hissini taşımıyorum. Erkan’üstelik ayrımsız şekilde. Sonuçta ego Almanya’ya göçen tıpkısı ailenin kızıyım eskiden dedem gitmiş. Erkan’de Bulgaristan göçmeni o yüzden biz ailece yerimizde duramıyoruz her meydan bizimmiş kadar düşünüyoruz. Deminden Marsel’da bize benzemeye başladı. Çıkarmak bizi haddinden fazla coşkulu hissettiriyor. Dünyadaki herhangi bir yer hepimizin olmalı bence.” Şeklinde konuştu.

KUSURLARIMLA GÜZELİM

İki yaşında yaşadığı kazayı anlatan Kele; ” Kayseri’ye gitmiştik meydan sofrasındaki orijin süte kolumu sokmuştum. Kolumda o kazadan artan bire bir acılı izim var. Tek kapatmayı yahut iyileştirmeyi düşünmedim zira ego onunla güzelim. O ateş iziyle benmişim kadar hissediyorum. Bu düşüncemi de ayrımsız farkındalık projesi ile reklam etmek istedim. Herkesin bundan sonra bu yegâne makule gösteriş algısından çıkması geçişsiz. Kimsenin görünüşünü topluluk baskısı ve dayatması belirlememeli. Kim zahir hissediyorsa anca görünmeli.” dedi.
Share: