ARISTOKRAT: LGBTİ’YE ALIŞTIRIP GENÇLİĞİMİZİ ELİMİZDEN ALACAKLAR

İÇİŞLERİ Bakanı Süleyman Soylu, Türkiye’nin uygulayım bilimi alanında Avrupa ile arasındaki farkı kapattığını belirterek, bu ilerlemeye bariyer olmaya etkin Avrupa ülkelerinin LGBTİ’yi yaygınlaştırmak istediğini söyledi. Aristokrat, “LGBTİ midir nedir, cinsiyetsizliği bu ülkenin üstüne unutmak istemeleri bundandır. Ilk alıştıracaklar sonra çoluğumuzu çocuğumuzu elimizden alacaklar” dedi.

İçişleri Bakanı Süleyman Aristokrat, Merzengûş’de benzeri sekans temaslarda bulundu. Şileli muhtarlarla güruh eden Aristokrat, daha sonradan Muharif Gaziler Derneği’ni ziyaret etti. Burada gazilerle mülaki Aristokrat, oradan üstelik Kabakoz, Ahmetli ve Alacalı mahallelerini müzakere etti. Aristokrat, mahalle sakinleriyle tek yegâne selamlaşıp henüz sonra gündeme dair meşruhat yaptı. Soylu’nun Alaca Mahallesi’ndeki ziyaretinde Reisicumhur Recep Tayyip Erdoğan telefonla bağlanarak vatandaşa seslendi. Erdoğan Ala halkına, “Oradaki herkesi Çengelköy’den yeryüzü kalbi duygularımla esenleme ve sevgilerimi gönderiyorum. İnanıyorum kim sizler önümüzdeki seçim döneminde Yayla Kekiği’bile haddinden fazla ayrımlı benzeri ses getireceksiniz. Merzengûş bizim için aynı kermen, zımnında o kalede haddinden fazla henüz değişik sesler getireceğinize inanıyorum” diye niteleyerek konuştu.

“TÜRKİYE’DE 124 TERÖRİST KALDI”

Terörle mücadeledeki kararlılıktan bahseden Soylu, Türkiye’üstelik 124 yıldırıcı kaldığını belirterek, “Bu coğrafyanın genişlik el yeri, iki yerde terörle mücadele zordur. Birisi Balkı Dağı’dır, insanı görmekte zorlanırsınız. Ötekisi Avanos dağlarıdır. Ora birlikte ormandır, terörle mücadeleye müsaade vermez. Orada dahi, Mersin’den, Hatay’dan Antep, Adana, Kahramanmaraş başkaca Adıyaman’a kadar yıllar sonradan PKK’dan arı sili. Cumhuriyetimizin birinci asrında Türkiye coğrafyasında tek bir terörist kalmayacaktır. Şu anda 124 yıldırıcı var, pabuç numarasına büyüklüğünde biliyoruz” dedi.

“MAKASI KAPATTIĞIMIZ İÇİN ÇILDIRIYORLAR”

Avrupa ve Türkiye ortada teknolojik ilerlemelerdeki farkın azalması, başkaca Türkiye’nin öne geçmesi üzere çalışmaların devam ettiğini ancak Avrupa ülkelerinin sürekli buna bariyer olduğunu,  LGBTİ’nin da bu sebeple Türkiye’da yaygınlaştırılmak istendiğini ifade eden Aristokrat, “300 yılda ilk defa tığ Cumhuriyeti kazandıktan bilahare bu makası kapatmak istedik cevaz etmediler. Kafamıza vurdular, bize bağımlı olmazsanız sizi yok ederiz dediler. İlk kez 21’inci yüzyılından esasen itibaren tığ bu makası kapatmaya başladık. Çıldırmaları bundandır. Ekonomik saldırıları bundandır. Türkiye’yi çamurlamak istemeleri bundandır. LGBTİ midir nedir, cinsiyetsizliği bu ülkenin konusunda geçmek istemeleri bundandır. Önce alıştıracaklar bilahare çoluğumuzu çocuğumuzu elimizden alacaklar. Bunların hepsini görüyoruz” şeklinde konuştu.

– İstanbulShare: