Antalya magazin haberi… Gökhan Ünver “Çok Aşina” turnesiyle Antalya’yı kahkahaya boğacak

Uzun yıllar kurumsal hayatta çalıştıktan sonradan gündelik hayatla ait gözlemlerini aktardığı bodur performanslarla yıldızı parlayan Gökhan Ünver, geçtiğimiz aylarda başladığı ve şişman bandaj gören “Çok Bildik” turnesine devam ediyor. Kalburüstü komedyen, 23 Ekim Münasebet haset Antalya Türkan Şoray Kültür Merkezi’nde manzara alacak.

Kısa performanslarıyla içtimai medyada güdük sürede görüngü olan ve ayrımlı sahnelerdeki stand-uplarıyla balaban rabıta gören Gökhan Ünver, günce hayatın absürtlüklerinden dünyaevi hayatına, meşhurluk hallerinden insan ilişkilerine büyüklüğünde uzandığı stand-up gösterisiyle Türkiye’nin ayrımlı şehirlerindeki sevenleriyle buluşmaya bitmeme ediyor. Ünver, “Çok Bilinen” turnesi çerçevesinde 23 Ekim Alım Satım haset saat 20.00’de Antalya Türkan Şoray Hars Merkezi’ne misafir olacak ve ahenkli gösterisini Antalya seyircisi amacıyla sergileyecek. Gösterinin biletleri www.biletinial.com’da satışa sunuldu.

“Gösterilerimizde eskimemiş skeçler hanay buldu”

Yaz aylarında başladıkları birinci turne süresince haddinden fazla kısa sürede Ankara, İzmir, Bursa, Kayseri, Gaziantep ve Trabzon’da 6 bin kişiyle buluştuklarını tamlayan Ünver, “Çok Bilinen” turnesinin bu başarıyı elde etmesinde seçkin sınıftan insanı tanımasının ve istediği rastgele kişinin karakterine bürünebilmesinin etken olduğunu söyledi. Antalya seyircisine gözlemlerini aktarmak ve gelişigüzel gülmek üzere çokça ateşin olduğunu anlatım fail Ünver, “Seyircimiz bizi çokça heyecanlandırdı. Gösterilerimizde bakir skeçler hayat buldu. Bu destek amacıyla seyircilerime haddinden fazla teşekkür ediyorum. Bu muvaffakiyet bizi bakir turne planı üzere motive etti. Gittiğimiz rastgele site, buluştuğumuz seçme seyirci bire bir ahir gösterimiz amacıyla sabah yeli veriyor” dedi. – ANTALYA

Share: