Amor-ı Memnu filminin eskimemiş Firdevs Hanım’ı Kahkaha Ataizi oldu

Benzeri döneme nitelik vuran Aşk-ı Memnu dizisi, tafsilatlı yıllar bilahare “Bihter” adıyla film oluyor. Dizinin aktör kadrosu ise yavaş yavaş galiba olmaya başladı. Bihter, Nihal ve Behlül’ün peşi sıra Firdevs Hanım’ı oynayacak adam dahi mahsus oldu.

GÜLME ATAİZİ FİRDEVS HANIM’I OYNAYACAK

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine bakarak, üç sezon boyunca Camdaki Kız dizisinde Cana rolüyle eksiksiz dikkatleri üzerine calip Gülme Ataizi, Bihter filminde Firdevs Hanım’ı oynayacak. Ataizi ile yıpranmamış Bihter Farah Zeynep Abdullah filmde asıl kızı canlandıracak.

YENİ PEYKER DAHI BELLİ

Bihter filminin netleşen başka oyuncusu ise Edep Bakire oldu. “İnsanlar İkiye Ayrılır” filmindeki kudretli performansıyla adından saraka ettiren Kızoğlankız “Bihter” filminde Peyker rolüne avlu verecek.

BORAN KUZUM BEHLÜL’Ü OYNAYACAK

Behlül rolü amacıyla bu hafta Furkan Muhtıra, Boran Kuzum, Halit Müstakil Solgun ve Serkan Çayoğlu Farah Zeynep Abdullah’la tecrübe çekimi yaptı ve genişlik ongun uzlaşma Boran Kuzum’la oldu. Matmazel rolü üzere Ebru Özkan’ın “Ben Bu Cihana Sığmazam” dizisindeki takvimi ayarlanmaya çalışılıyor.

15 Mart’ta sete çıkması planlanan film için demincek Adnan satma rolünü oynayacak oyuncu aranıyor.

Share: