Aliağa Petkimspor, sezona galibiyetle sarmak istiyor

Türkiye Sigorta Basket Süper Ligi’nde erte deplasmanda Yukatel Merkezefendi Belediyesi ile karşılaşacak Aliağa Petkimspor’un mızıka kaptanı Nusret Saika, sezonun geçmiş maçından galibiyetle terk etmek istediklerini bildirdi.

Sebep, yaptığı açıklamada, bakir oyunculardan kurulu kadrolarıyla sunturlu ve artağan tıpkı hazırlık devresi geçirdiklerini belirtti.

Nusret Yıldırım, “Sezonun geçmiş karşılaşmasında mütehammil Denizli deplasmanında olacağız. Bu karşılaşmaya da haddinden fazla bol hazırlandık. Çalıştıklarımızı sahaya yansıtıp sezona galibiyetle başlamak istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

Aliağa Petkimspor’un eskimemiş oyuncularından Ömercan Engin birlikte Basket Süper Ligi’nde oynamanın rastgele antlaşma hayali olduğunu belirterek, “Mızıka namına bu yıl haddinden fazla ongun amal yapacağımıza inancım tamlık. Denizli maçının bizim için iyicene bin başlangıç olacağını düşünüyorum.” değerlendirmesinde bulundu.

Pamukkale Üniversitesi Spor Salonu’ndaki Yukatel Merkezefendi Belediyesi-Aliağa Petkimspor maçı yarın saat 13.00’te başlayacak.

Share: