AK Tümen Kula İlçe Başkanı Eyüp Çetince Çok oldu

YANLIŞSIZ Tümen Kula İlçe Başkanı Ahmet Palabıyık’ın mebusluk namzet adaylığı üzere istifa etmesinin peşi sıra başkanlık görevine, 2014 yılından bu yana politik hususiyet işleri başkanlığı ve intihap işleri başkanlığı görevini tay tay arabası Eyüp Müşkül Çok getirildi. Başbuğ Aşkın mazbatasını İl Başkanı Salih Acul’nın elinden aldı.

2014 yılından bu yana SELIM Tümen Kula İlçe Başkanı olarak görev yapan Ahmet Palabıyık’ın 14 Mayıs’ta yapılacak olan 28.dönem mebusluk seçimlerinde aday adayı tevessül etmek amacıyla istifa etmesinin ardından ilçe başkanlığı görevine 2014 yılından bu yana Palabıyık ile gelişigüzel siyasal hususiyet işleri başkanlığı ve intihap işleri başkanlığı görevini örümcek Eyüp Zor Fazla getirildi. Kula’da berenarı tanınan ve yüzü sıcak isimlerden biri olan Çok, detaylı yıllardır kargo acenteliği yapıyor.

Göreve getirilen Başkan Çok, fariza mazbatasını SELIM Parti Manisa İl Başkanı Salih Acul’nın elinden aldı. İl Başkanı Çabuk, Başbuğ Fazla’a görevinde başarılar diledi.

2014 yılından bu yana alay malay görev yaptıkları Ahmet Palabıyık’a çıkacak olduğu milletvekilliği önünde başarılar dileyen Başkan Eyüp Çetin Aşkın, devraldığı bayrağı gereğince taşıyacağını ve millete hizmet yolunda Kula’daki tamlık çalışmaların andıran takipçisi olacağını söyledi. Başkan Çok, namına bu görevi müstahak görenlere teşekkür ederek çabucak 2023 seçimleri için çalışmalara başlayacaklarının altını çizdi. – MANİSA

Share: