10 rustik mahallenin dertlerini dinlediler

DÜRÜST Parti Gaziantep Saylav Müslüm Yüksel ve Şehitkamil Belediye Reisi Rıdvan Fadıloğlu, Şehitkamil ilçesine vabeste 10 rustik mahalleyi mülakat ederek, mahalle sakinleri ve muhtarların talep ile sorunlarını muhtarlar ve vatandaşlardan gelen kâm ve sorunları dinledi.

Kırsal mahallelere yönelik planlı görüşme programına; AK Parti Gaziantep Mebus Müslüm Yüksel, Gaziantep Büyükşehir Şehremaneti Başbuğ vekili Güzel Karadağ, Şehitkamil Belediye Reisi Rıdvan Fadıloğlu, AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Yılmayan, SELIM Tümen Şehitkamil İlçe Karı Kolları Başkanı Görüntü Kılıç, SELIM Parti el ve Şehitkamil kaymakamlık umumi heyet üyeleri katıldı.

ayıktaş, Dündarlı, Altınova, Yalangoz, Karacaören, Göksüncük, Karacaburç, Erikli, Aktoprak ve Nesimi Mahallesi’ni müzakere eden astronomi, vatandaşların vahim sevgi gösterisiyle karşılaştı. Mahalle sakinlerinin arzu ve sorunlarını dinleyen Başbuğ Rıdvan Fadıloğlu ile Mebus Müslüm Yüksel, sorunların giderilmesi yerine ellerinden mevrut gayreti göstereceklerini söyledi. Şehitkamil Belediyesi vasıtasıyla mahallelerine yapılan hizmetlerden mutlu kaldıklarını dile getiren mahalle muhtarları ve vatandaşlar, Başbuğ Rıdvan Fadıloğlu’na teşekkür etti.

“Hizmet kalitemizi arttırmaya mücahede gösteriyoruz”

Vatandaşların hanay kalitesini henüz yukarıya döşemek namına ellerinden mevrut gayreti gösterdiklerini kaydeden Şehitkamil Belediye Reisi Rıdvan Fadıloğlu, “Bizim amacımız, sizlerle tıpkısı araya gelip hoşbeş etmek, sıkıntılarınızı itaat etmek, sorunlarınıza hal üretmektir. Iyi olsun muhtarımız ve mahalle temsilcimiz, mahallenin eksiklikleri konusunda tamamen bizlerle irtibata geçiyorlar. Sair taraftan sizlerden gelen talep ve öneriler varsa onları itaat etmek için zaman huzurlarınızdayız. 20 yıldır vatandaşlarımızın avlu standardını yukarıya çıkarmak amacıyla Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, bilcümle grup arkadaşlarımızla birlikte hizmetinizdeyiz. Tanrı, sizlerden razı olsun. 20 yıldır tamamen bütün arkamızda sapasağlam durdunuz. Vermiş olduğunuz desteklerden belde teşekkür ediyoruz. Bizler üstelik sizlerin vermiş olduğunuz desteklerle hizmet kalitemizi arttırmaya mücahede gösteriyoruz. Bu tıpkısı kadro işidir, bu işin bir tane başına yapılması türlü değildir. Kamu Milletvekillerimiz, Büyükşehir Belediyemiz, teşkilatımız ile kontak ve el birliği içerisinde sizlere bakım sunmaya çaba gösteriyoruz. Elbette ihtiyaçlarımız bitmiyor, temas geçen gün ayrıksı bir ihtiyaç oluşuyor. Tığ üstelik burada sizlerle müşavere ederek, sorunları vira etmek namına elimizden mevrut gayreti göstereceğiz. Sizlerden gelen heves ve talepleri dinlemek istiyoruz. Ego yine misafirperverliğiniz amacıyla teşekkürname ediyorum” dedi.

“Bakım etmenin gururunu yaşıyoruz”

Vatandaşlara hitaben mütekellim DÜRÜST Parti Gaziantep Milletvekili Müslüm Yüksel, “Öncelikle sizlerle tıpkı arada olmaktan balaban benzeri bahtiyarlık duyuyorum. Bizleri misafir ettiğiniz üzere sizlere teşekkür ediyorum. Bugün, saylav adına Şehitkamil Uray Başkanımız, Büyükşehir Şehremaneti Başbuğ Vekilimiz, İlçe Başkanımız ile alay malay mahallelerimizi görüşme ediyoruz. Allah razı olsun, teşkilatımız daima sahada. Hem Şehitkamil Belediyemiz hem dahi Büyükşehir Belediyemiz hizmetleriyle şehrin seçme tarafındalar. Tığ, gurur duyuyoruz. Bu birlik ve el birliği sayesinde oluyor, sizlerin yardımıyla, sizlerin desteğiyle oluyor. Sizler bize destek olduğunuz sürece biz sizlere hizmet getiriyoruz ve getirmeye dahi inşallah bitmeme edeceğiz. Sayın Cumhurbaşkanlığımızın liderliğinde sizlere hizmet etmeye aylamak istiyoruz. Tekrar sizlerin desteğiyle biz nazik Türkiye olma uğrunda emin adımlarla ilerleyeceğiz. Bizim, Gaziantep zarfında, Türkiye içre AK Öğür kadroları namına Cumhurbaşkanlığımızın liderliğinde daha yapacak çokça işimiz var, daha yürüyecek çokça yolumuz var. Ego şimdiye büyüklüğünde bizlere vermiş olduğunuz desteklerden muhit hepinize içten teşekkürname ediyorum. Teşkilatlarımız, belediyelerimiz, bilcümle kurumlarımız ile saylav olarak bizler, hükümetimizle hepimiz emrindeyiz. Sizlere bakım etmenin gururunu yaşıyoruz. Allah, birliğimizi, beraberliğimizi daima eylesin” ifadelerini kullandı.

“Çalışmalarımızı sürdürüyoruz”

Konuşmasında takım vurgusu işleyen DOĞRU Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Yılmayan, şöyle konuştu:

“Burada iklim teşkilatımız, Milletvekillerimiz, Şehremaneti Başkanlarımız, kaymakamlık teşkilatımızla tığ aynı ekibiz. Bu ekip, Allah’a şükür aynı ve bu arada olduğu sürece, sizler da bizlerden desteğinizi esirgemediğiniz sürece, bu millete bakım hareketi dinamik tıpkısı şekilde için bitmeme edecektir. Bizler, bilcümle gelişigüzel, belediyesi, teşkilatı, Milletvekilleri, ayrımsız ailenin fertleriyiz. Bu vesileyle size hizmetkar koyulmak amacıyla Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Rabbim, birliğimizi ve beraberliğimizi sürekli etsin.” – GAZİANTEP

Share: